Uwarunkowania wzrostu produkcji przemysłowej

optimes

Główny Urząd Statystyczny opublikował dane na temat kondycji produkcji przemysłowej w marcu 2019 roku. W porównaniu do marca 2018 roku produkcja wzrosła o 5,6%, natomiast w odniesieniu do lutego 2019 roku wzrosła o 9,8%. Takie dane naprawdę cieszą! Tym bardziej, że wzrosty odnotowano aż w 28 spośród 34 analizowanych branż.

optimesJako Syneo.pl nieustannie trzymamy rękę na pulsie, śledzimy branżowe trendy i mamy swoje wnioski. Dotyczą one przede wszystkim czynników, które wpływają na tak pozytywną sytuację w większości polskich przedsiębiorstw produkcyjnych. Już nie jeden portal branżowy rozpisywał się o podstawach sukcesu współczesnych produkcji – zawsze bazą była inwestycja w automatyzację procesów produkcyjnych oraz wsparcie zarządzania procesami produkcyjnymi i przedsiębiorstwem pomocą inteligentnych rozwiązań informatycznych.

Cieszy nas to bardzo, bo sami z dumą już od 14 lat rozwijamy system zarządzania produkcją, który klienci znają i z powodzeniem używają jako OptiMES. Nasz produkt to system ERP dla produkcji, który idealnie łączy w fabrykach obszary produkcyjne i biznesowe. Sprawdziliśmy, że kluczem do sukcesu finansowego firmy produkcyjnej jest podejmowanie trafnych decyzji biznesowych (zarówno tych wewnątrz firmy, jak i dotyczących działań zewnętrznych) na podstawie rzetelnych danych zebranych z hali produkcyjnych. Gdy produkcja działa bez zarzutu, inne działy firmy również mają ułatwioną pracę.

System OptiMES umożliwia rozwój i odnotowywanie wzrostowych wyników, ponieważ opiera się na dopracowanych, trafnych modułach:

  • Realizacja, Kontrola i Rozliczenie Produkcji MES
  • Utrzymanie Ruchu CMMS
  • Planowanie Produkcji i Zamówień APS
  • Magazyn WMS
  • Kalkulacje, Oferty i Zamówienia CRM
  • Rozliczenie Czasu Pracy RCP

Zastanawiasz się nad tym jak udoskonalić swoją produkcję, by czerpać z niej więcej korzyści? Chcesz po prostu więcej zarabiać? Optymalizacja produkcji to nasza specjalność. Chętnie pomożemy! Zrób pierwszy krok – zadzwoń pod numer 517 827 436 lub napisz maila na biuro@syneo.pl. Zapraszamy.

Poprzedni artykułJak otworzyć zamek bez klucza?
Następny artykułPieczątki firmowe – dla małych i dużych firm

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj