Smart lodówka Samsung – dlaczego warto ją posiadać?

Lodówka to urządzenie, które znajdziemy w każdym domu. Jest bowiem niezbędne do przechowywania żywności. Dzięki niej wiele produktów możemy przechowywać znacznie dłużej i bez obaw, że ulegną one zepsuciu. Do tej pory podstawowym i często jedynym zadaniem tego urządzenia było chłodzenie żywności i przedłużanie jej przydatności do spożycia. Obecnie na rynku znajdziemy produkty, które znacznie wykraczają poza to zagadnienie. Wiele lodówek to urządzenia bardzo nowoczesne, wielofunkcyjne i tym samym dopasowane do potrzeb współczesnego użytkownika. Przykładem takiego urządzenia jest smart lodówka Samsung. Poznaj jej funkcje i przekonaj się, czy to odpowiedni wybór dla Ciebie.

Smart lodówka Samsung – co ją wyróżnia?

Niewątpliwie elementem, który sprawia, że smart lodówka Samsung wyróżnia się na tle innych chłodziarek, jest jej wyjątkowy design. Została zaprojektowana tak, by w jak największym stopniu odpowiadać potrzebom klienta. Efektem jest urządzenie, które świetnie dopasuje się do wystroju Twojej kuchni, tworząc jednocześnie praktyczny, jak i stylowy dodatek.

W przypadku smart lodówki Samsung na uwagę zasługuje także sposób, w jaki zostało zaprojektowane jej wnętrze. Technologia Space Max™ gwarantuje jeszcze więcej miejsca do przechowywania smacznych potraw czy zdrowych warzyw i owoców. Jest to możliwe dzięki cienkim ściankom urządzenia, które uzyskano za pomocą wysoce wydajnościowej izolacji.

Lodówka Family Hub – w trosce o całą rodzinę

Inteligentna lodówka Samsung pozwala na wygodną organizację dnia: od planowania listy zakupów, przez możliwość szybkiego sprawdzenia w trakcie zakupów, jakich produktów w niej brakuje, po stałą możliwość zdalnego zaglądania do jej wnętrza niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz. To wszystko jest możliwe dzięki aplikacji SmartThings, innowacyjnej funkcji View Inside oraz trzem wbudowanym kamerom, które robią zdjęcia po każdym zamknięciu drzwi.

Lodówka Family Hub to rozwiązanie, które znacznie ułatwi organizację Twojego życia domowego. Została wyposażona w multimedialny ekran dotykowy Family Hub™ , który świetnie sprawdzi się w roli rodzinnej tablicy. Możecie pozostawiać na niej istotne notatki dotyczące organizacji dnia, jak i wesołe wiadomości. Na ekranie multimedialnym możesz w wygodny sposób korzystać z kalendarza, dzięki czemu nie umknie Ci żadna ważna data.

Inteligentna lodówka Samsung – zapomnij o nudzie w kuchni

Lodówka Family Hub to urządzenie, przy którym zapomnisz o czymś takim jak nuda w kuchni. Za jej pośrednictwem możesz skorzystać z przeglądarki internetowej, by szybko sprawdzić przepis, słuchać muzyki, a nawet… oglądać telewizję! Dzięki takiemu rozwiązaniu nie przegapisz ulubionego odcinka swojego serialu lub spędzisz przyjemnie czas przy dźwiękach ulubionej piosenki. Zainstalowana w lodówce aplikacja Family Hub umożliwia również kontrolę pozostałych sprzętów znajdujących się w Twoim domu. Za jej pośrednictwem nastawisz ciasto, sprawdzisz, kiedy skończy się pranie, a nawet obniżysz temperaturę w swojej sypialni.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung

Poprzedni artykułUbezpieczenie smartfona – czy warto je wykupić?
Następny artykułCzym jest zachowek i kiedy można na niego liczyć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj