Kurtyny z nagrzewnicą wodną

Powietrzne kurtyny z nagrzewnicą wodną to nowoczesne urządzenia, które za sprawą generowania silnego strumienia powietrza, zapewniają skuteczną izolację pomieszczeń przed wpływem temperatur zewnętrznych – zarówno wysokich, jak i niskich. Chronią również przed zapachami, kurzem, pyłem, dymem czy owadami, które mogłyby przedostawać się do nich przez otwarte drzwi lub przez wyznaczoną strefę ochronną.

W ten sposób kurtyna z nagrzewnicą wodną znajduje szerokie zastosowanie. Może być montowana m.in. w obiektach sportowych i budynkach użyteczności publicznej, w magazynach, halach produkcyjnych, w restauracjach, sklepach, na stacjach benzynowych i w każdym miejscu, które wymaga stworzenia bariery uniemożliwiającej swobodny przepływ powietrza z jednej strefy do drugiej.

Wydajna i funkcjonalna kurtyna z nagrzewnicą wodną

W ofercie naszego sklepu dostępne są wysokiej jakości kurtyny z nagrzewnicą wodną marki Ferono, lidera branży producentów nowoczesnych urządzeń HVAC. Oferujemy kilka modeli kurtyn powietrznych z nagrzewnicą wodną, które charakteryzują się różnymi parametrami:

  • Kurtyna z nagrzewnicą wodną Ferono FK 90W
  • Kurtyna z nagrzewnicą wodną Ferono FK 120W
  • Kurtyna z nagrzewnicą wodną Ferono FK 150W

Moc grzewcza kurtyn powietrznych oraz ich wydajność związana jest z ich szerokością, która równocześnie wskazuje szerokość strumienia powietrza stanowiącego barierę ochronną. Oferujemy urządzenia o szerokości od 90 cm do 150 cm. Kurtyny Ferono wyposażone są w wygodne systemy sterowania i regulację za pomocą pilota. Odznaczają się wysoką efektywnością i cichą pracą, co zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Kurtyny z nagrzewnicą wodną – obniż koszty eksploatacji budynku!

Odpowiednio dobrane kurtyny z nagrzewnicą wodną to ekonomiczny sposób na obniżenie kosztów eksploatacji budynków. Ważne jest jednak, aby urządzenia były sprawnie dostosowane i szczelnie pokrywały wyznaczony obszar. W tym celu należy wybrać kurtynę, która w pełni zasłoni otwór – tutaj znaczenie ma szerokość kurtyny, musi być ona nieco większa niż szerokość drzwi.

Istotna jest również wysokość otworu. Kurtyny z nagrzewnicą wodną Ferono dedykowane są do instalacji poziomej na wysokości do 3 metrów od podłogi.

Więcej na temat kurtyn powietrznych – https://www.wentylatorysklep.pl/kurtyny-powietrzne,256.html. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Służymy profesjonalnym doradztwem!

Poprzedni artykułBadanie firmy Zebra: 7 na 10 agencji zajmujących się bezpieczeństwem publicznym dostrzega potrzebę szybszego wdrażania technologii mobilnych
Następny artykułDezynfekcja, czyli jak skutecznie walczyć z drobnoustrojami?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj