Jak się pozbyć cellulitu?

Trudno oczywiście o magiczną kurację, która pozwala natychmiast pozbyć się problemu cellulitu. Istnieją jednak sposoby, które dają możliwość skutecznego zredukowania jego widoczności. Jedną z nich jest technologia Legend™ – dowiedz się, na czym polega jej działanie!

Jak działa technologia Legend™?

Rewolucyjna technologia Legend™ dostępna w Centrum Kosmetologii Synergia w Węgrowie to świetny sposób na zniwelowanie cellulitu z pośladków i ud. Skóra staje się gładka i sprężysta, a niechciana pomarańczowa skórka idzie w zapomnienie. Jak to możliwe? Wszystko to za sprawą fal radiowych, które rozgrzewają włókna kolagenowe. Komórki, które osiągają temperaturę od 45 do 60 stopni Celsjusza, zostają pobudzone i rozpoczynają proces wytwarzania nowych włókien kolagenowych. Wzmaga się także produkcja białka strukturalnego mającego wpływ na elastyczność ścięgien oraz skóry – elastyny.

Nie bez znaczenia pozostaje także druga z funkcji systemu Legend™ – dynamiczna aktywacja mięśni, czyli DMA. Urządzenie stymuluje mięśnie do przypominających stretching skurczów, działając jednocześnie na całej ich długości. Zastosowanie fal radiowych w połączeniu z technologią DMA nie tylko wygładza cellulit, ale i modeluje i wysmukla poddawany zabiegowi obszar ciała. To kompleksowe działanie, które przyczynia się do uzyskania efektu pięknych, gładkich ud i pośladków! Skóra staje się dotleniona, poprawia się mikrokrążenie krwi i procesy metaboliczne tkanek, a efekty po serii zabiegów utrzymują się nawet do 12 miesięcy!

Jak się przygotować do zabiegu?

Osoby chętne na zabieg z wykorzystaniem urządzenia Legend™ nie muszą przejmować się żadnymi konkretnymi przygotowaniami do kuracji – to jedna z wielu zalet tej nowoczesnej technologii. Po wizycie w centrum kosmetologii i odbyciu sesji z wykorzystaniem fal radiowych i systemu DMA może utrzymywać się jednak delikatne zaczerwienienie skóry wraz z delikatnym obrzękiem skóry w miejscu objętym zabiegiem. Objawy ustępują już po kilku dniach, pozwalając cieszyć się pięknie wyglądającą, jędrną skórą!

Poprzedni artykułZłamana łapa u psa lub kota? Koniecznie zgłoś się do lekarza weterynarii!
Następny artykułFotoksiążka – prezent na każdą okazję

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj