Nauka pływania Bydgoszcz – zdobądź umiejętność, która ma znaczenie!

Czy wiesz, że o pływaniu mówił już Platon? „Kto ani czytać, ani pływać nie potrafi, ten urzędu państwowego nie może piastować”. Filozof znany z mądrości musi mieć rację, wskazując na istotne znaczenie umiejętności pływania. W końcu żadna inna aktywność fizyczna nie trenuje ciała tak doskonale i kompleksowo. Dlatego, jeżeli jesteś z Bydgoszczy i interesuje Cię nauka pływania – trafiłeś pod właściwy adres.

Szkoła pływania BajerSwim działa i prężnie się rozwija od 2013 roku, kiedy to jej założyciel, czyli Jakub Bajerski postanowił ze swojej pasji zrobić firmę. W ten sposób, od lat, łącząc przyjemne z pożytecznym, pomaga dzieciom i dorosłym w nabywaniu i doskonaleniu umiejętności pływania. To wszystko z godnymi podziwu efektami. Do dnia dzisiejszego szkółka pływacka z Bydgoszczy wyszkoliła tysiące kursantów i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Nauka pływania Bydgoszcz – co wybrać?

BajerSwim uczy już na kilku basenach w Bydgoszczy i w Nakle nad Notecią. Konkretne lokalizacje to Basen Czwórka na Błoniu, Basen CEKFiS UKW (kiedyś basen Polonia), Basen Sardynka Osowa Góra i Naquarius w Nakle nad Notecią. Wszystkie baseny są na wysokim poziomie i pozwalają rozwijać swoje umiejętności pływackie w komfortowych warunkach. W każdym z nich nad kursantami opiekę sprawuje wyszkolony instruktor, którego zadaniem jest pełne skupienie na kursantach. Ma to znaczenie szczególnie dla rodziców, którzy wybierając miejsce do nauki dziecka oczekują najwyższych standardów i pełnego zaangażowania – wszystko to mamy. Wybór naszej oferty jest bardzo dobrą decyzją, którą bardzo szybko potwierdzi szeroki uśmiech Twojego dziecka.

Zapisów można dokonać na kilka sposobów – przez maila lub telefonicznie. Zapraszamy do zadawania pytań, chętnie wyjaśnimy wszystko, co Cię interesuje. Polecamy kontakt na: 519 852 613 lub na: bajerswim@gmail.com.

Poprzedni artykułJak przygotować się do przeprowadzki?
Następny artykułDlaczego warto zostać managerem restauracji?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj