Szkółka pływacka Bydgoszcz – BajerSwim czeka!

Prezentujemy ofertę szkoły pływackiej, która przypadnie Ci do gustu. Oto, co zapewnia BajerSwim: Wykwalifikowaną kadrę instruktorską – czyli świetnych ludzi z pasją do pływania i odpowiednim podejściem do kursantów. Zarażają miłością do pływania, które jest jedną z najzdrowszych dyscyplin sportowych. Kompetencje instruktorskie poparte wykształceniem i licznymi kursami czynią z kadry BajerSwim najlepszą do nauki pływania w Bydgoszczy.

Prezentujemy ofertę szkoły pływackiej, która przypadnie Ci do gustu. Oto, co zapewnia BajerSwim:

Wykwalifikowaną kadrę instruktorską – czyli świetnych ludzi z pasją do pływania i odpowiednim podejściem do kursantów. Zarażają miłością do pływania, które jest jedną z najzdrowszych dyscyplin sportowych. Kompetencje instruktorskie poparte wykształceniem i licznymi kursami czynią z kadry BajerSwim najlepszą do nauki pływania w Bydgoszczy.

Nieograniczone możliwości. Duży wybór obiektów, na których można skorzystać z profesjonalnych lekcji pływania. Aktualnie dostępne lokalizacje to Basen Czwórka na Błoniu, Basen CEKFiS UKW (kiedyś basen Polonia), Basen Sardynka Osowa Góra i Naquarius w Nakle nad Notecią. Dzięki tak rozbudowanej strukturze szkoła pływania oferuje liczne kursy i regularne nabory, na pewno znajdziesz tu termin i godzinę odpowiednią dla Twojego stylu życia.

Elastyczność – uczymy pływania od podstaw, ale także doskonalimy już posiadane umiejętności. Lekcje można odbierać w grupach treningowych lub indywidualnie. Szkolimy dzieci od lat sześciu, ale także dorosłych, bez ograniczeń ze względu na wiek.

Korzystne ceny – czyli ofertę dostosowaną do realiów rynku. W rozsądnych pieniądzach otrzymasz perfekcyjnie zrealizowaną usługę, opartą o dobro kursanta i efektywne szkolenie.

Oferta BajerSwim jest efektem sześcioletniego doświadczenia na bydgoskim rynku. Rozwijamy się, zmieniamy, jednak zawsze z myślą o naszych kursantach, dla których nauka pływania w może być źródłem satysfakcji i zdrowia.

Nauka pływania dla dzieci Bydgoszcz, bo warto zacząć od dziecka

Dobre umiejętności i nawyki wpojone już w dzieciństwie zaowocują w przyszłości. Tak właśnie jest z nauką pływania, która zrealizowana w odpowiedni sposób pozwala zasiać w dzieciach pewność siebie oraz bakcyla do sportu. Regularne pływanie ma przecież rewelacyjny wpływ na ogólna kondycję i zdrowie, dlatego warto zapisać dziecko do szkoły pływania. By to zrobić wystarczy telefon lub mail (pod 519 852 613 lub na: bajerswim@gmail.com). Polecamy się i zapraszamy do kontaktu!

Poprzedni artykułGołdap – uzdrowisko i Cittaslow
Następny artykułKto może wziąć kredyt bez zaświadczeń o dochodach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj